drukuj

Finaliści Indywidualnych Mistrzostw Okręgu w roku 2016
           
LP Nazwisko zawodnika Klub Seria I Seria II Seria III Seria IV
1 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 01A 01B 01C 01D
2 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 02A 02B 02C 02D
3 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 03A 03B 03C 03D
4 Szulik Mirosław LKS Lyski 04A 04B 04C 04D
5 Wojaczek Antoni LKS Lyski 05A 05B 05C 05D
6 Kostka Hubert LKS Lyski 06A 06B 06C 06D
7 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 07A 07B 07C 07D
8 Bajer Ryszard LKS Lyski 08A 08B 08C 08D
9 Sobik Jerzy LKS Lyski 09A 09B 09C 09D
10 Polnik Jerzy S.C. WOKiR Mszana 10A 10B 10C 10D
11 Michalski Dawid SKATMINDSET Jastrzębie 11A 11B 11C 11D
12 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 12A 12B 12C 12D
13 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 01B 02C 03D 04A
14 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 02B 03C 04D 05A
15 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 03B 04C 05D 06A
16 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 04B 05C 06D 07A
17 Darda Jarosław KROJC Krzyżanowice 05B 06C 07D 08A
18 Żak Józef KROJC Krzyżanowice 06B 07C 08D 09A
19 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 07B 08C 09D 10A
20 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 08B 09C 10D 11A
21 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 09B 10C 11D 12A
22 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy 10B 11C 12D 01A
23 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 11B 12C 01D 02A
24 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 12B 01C 02D 03A
25 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 01C 03D 05A 07B
26 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 02C 04D 06A 08B
27 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 03C 05D 07A 09B
28 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 04C 06D 08A 10B
29 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 05C 07D 09A 11B
30 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 06C 08D 10A 12B
31 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 07C 09D 11A 01B
32 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 08C 10D 12A 02B
33 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 09C 11D 01A 03B
34 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 10C 12D 02A 04B
35 Pawera Henryk WOK Gołkowice 11C 01D 03A 05B
36 Uryga Lesław WOK Gołkowice 12C 02D 04A 06B
37 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 01D 04A 07B 10C
38 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 02D 05A 08B 11C
39 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 03D 06A 09B 12C
40 Balcar Krystian WOKiR Połomia 04D 07A 10B 01C
41 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 05D 08A 11B 02C
42 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 06D 09A 12B 03C
43 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 07D 10A 01B 04C
44 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 08D 11A 02B 05C
45 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 09D 12A 03B 06C
46 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 10D 01A 04B 07C
47 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 11D 02A 05B 08C
48 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 12D 03A 06B 09C
49 Granieczny Zygmunt LKS Lyski        

 

Grand Prix Okręgu za rok 2017 będzie naliczane

od 1 grudnia 2016 r. do 30 listopada 2017 r.

#

Za organizację turniejów z cyklu GPO oraz wysokość nagród

ustalonych przez Zarząd Okręgu odpowiedzialni są

Prezesi poszczególnych klubów.

#

Pula nagród w poszczególnych turniejach z cyklu GPO

wynosi 800 zł. plus puchar

#

Podział nagród w poszczególnych GPO za 2017 r. tj.

pula nagród plus wpisowe będzie 1 do 4

#

Punktacja za poszczególne turnieje będzie naliczana według

reguł ustalonych przez zarząd OZSkat.

#

W GPO za 2017 r. naliczane będą duże punkty  za poszczególne miejsca

1 miejsce 40 pkt.

2 miejsce 35 pkt.

3 miejsce 30 pkt.

Od 4-6 miejsca 28 pkt.

Od 7-9 miejsca 26 pkt.

Od 10-12 miejsca 24 pkt.

Od 13-15 miejsca 22 pkt.

Od 16-18 miejsca 20 pkt.

Od 19-21 miejsca 18 pkt.

Od 22-24 miejsca 16 pkt.

Od 25-27 miejsca 14 pkt.

Od 27-30 miejsca 12 pkt.

Reszta uczestników turnieju otrzymuje po 10 pkt. za uczestnictwo

#

W GPO o Puchar Prezesa za 2017 r. będą naliczane punkty tak jak w GPO

#

Dla zawodników którzy z przyczyn wyższych nie mogą

uczestniczyć w GPO oraz GPO o Puchar Prezesa

będzie naliczane 24 pkt.

#

Dla prowadzących turnieje z cyklu GPO tj. Kierowników turnieju będzie naliczane

24 pkt. ale tylko dwa razy w ciągu całego cyklu GPO

Dla sędziów poszczególnych turniejów nie będą naliczane pkt.

za sędziowanie, lecz dostaną oni dzikie karty na IMO.
 

#

Sędzią głównym i kierownikiem turnieju z cyklu GPO

nie może być zawodnik grający przy stoliku.

#

Prowadzącymi poszczególne turnieje z cyklu GPO oraz sędziami

są wyznaczeni przez Zarząd Okręgu następujące osoby

Kol. Alojzy Huwer, kol. Eugeniusz Cyran, a w przypadku ich

nieobecności sędzia wyznaczony przez Zarząd OZSkat.

#

Prowadzący turnieje GPO są odpowiedzialni za

przygotowanie list stolikowych,

przeprowadzenie losowania oraz utrzymanie porządku na zawodach

 za co otrzymują 70 zł. od organizatora.

Za przyczyny wyższe uznaje się udokumentowane 

 Delegacje do PZSkat. Uczestnictwo w MŚ, ME, Champions League,

 Dni Związkowe, Dżwirzyno.

#

Turnieje GPO Śląsk - Południe będą otwarte dla wszystkich zawodników

 z innych okręgów oraz zawodników nie zrzeszonych.

#

Klasyfikacja końcowa zawodników będzie prowadzona wspólnie

 dla zawodników Okręgu Śląsk - Południe

i dla zawodników z innych okręgów oraz nie zrzeszonych

#

Zwycięzcy poszczególnych turniejów z cyklu GPO w danym dniu

 będą nagradzani według zajętych miejsc

obojętnie  który Okręg reprezentują i czy są zrzeszeni w PZSkata.

#

Turnieje GPO będą rozgrywane systemem 2 x 48 rozdań

 i będą rozgrywane w soboty i niedziele o godz. 9,00.

#

Organizowanie GPO w innych terminach za zgodą Zarządu OZSkat.

#

W DPO w 2017 roku obowiązkowo startują wszystkie drużyny

 I, II, i III ligi biorące udział w rozgrywkach ligowych,

natomiast ligi okręgowe na zasadzie dobrowolności

#

W przypadku zgłoszenia i nie wystawienia drużyny do DPO

klub płaci karę w wys. 150 zł.

#

Opłata startowa w GPO w 2017 roku wynosi 20 zł, z czego 3 zł. idzie do klubu

2 zł. do okręgu, z czego 1 zł. na na nagrody do IMO

 1 zł. na karty i 14 zł. na nagrody w danym dniu

#

Dla zwycięzców GPO Śląsk - Południe w 2017 roku

 czekają puchary i nagrody pieniężne w wysokości

I  Miejsce - 300 zł.

II Miejsce - 250 zł.

III Miejsce - 200 zł.

IV Miejsce - 150 zł.

V Miejsce - 100 zł.

VI Miejsce - 50 zł.

 #

Do finału IMO Śląsk - Południe kwalifikuje się 42

 najlepszych zawodników z GPO w 2017 roku

#

W finale IMO nie biorą udziału zawodnicy z innych okręgów oraz nie zrzeszeni

#

Finał IMO Śląsk - Południe będzie rozegrany 2.12. i 9.12.2017 r.

 systemem 8 x 36 

O tytule zdecyduje ilość zdobytych małych punktów

przez poszczególnych zawodników w wszystkich ośmiu seriach

#

Zakończenie sezonu 2017 r. odbędzie się w dniu 17.12.2017 r. o godz. 9,00

 w siedzibie OZSkat w Rogowie i udział w nim wezmą, Zarząd, Prezesi Okręgów,

Komisja Rewizyjna, Okręgowa komisja dyscypliny, Mistrzowie GPO, Mistrzowie IMO,

Mistrzowie GPO o Puchar Prezesa, oraz zaproszeni goście

 

   

 

 

 

 
Copyright 2009 - 2010 by PZSKATSP.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt Strony: Network DC.